SSUDOR TIG, FIR CONTINUU

SC CAMUNA SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatii:
- Sudura in TIG
- Sudura fir Continuu
- Suduri Electrice

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- studii medii
- seriozitate, corectitudine si perseverenta
- indemanare si rezistenta la efort fizic
- orientare catre eficienta
- disponibilitate de deplasare in strainatate
- interpretare desene tehnice
- abiltate si flexibilitate pentru a se adapta rapid la cerintele si standardele occidentale impuse de angajator
- experienta min 3 ani
- angajatorul isi rezerva dreptul de a testa capacitatile si nivelul de la care poate suda candidatul

Constituie avantaj:
- permis conducere cat. B
- cunosaterea limbii italiene
- calificare sudor

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- angajare imediata
- cazare si transport
- orar de lucru 8h/zi
- contract de munca full-time, temporar

Firma specializata in productia de fire textile (artificiale si sintetice). Satisfacem orice exigenta in domeniul torcatoriei de fire textile, cu posibilitatea de a crea noi produse in functie de exigentele clientilor si de tendintele in moda.