SPRÁVCE ODBYTU OBJEDNÁVEK

Hewlett-Packard (HP)

18-03-2007 | EXPIRA LA 24-03-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

Povinnosti a zodpovědnosti:

Porozuměním rezervních částí biznisu HP, poskytovat administrativní a finanční podporu externích a interních klientú HP. Slou¿it jako ústřední bod uvnitř organizace za účelem sledování aktivit partnera, následujíc politiku a procesy HP.
Channel admin je zodpovědný za mana¿ment objednávek a účtování, a taky za finanční aktivity na konci měsíce.

CERINTE

Minimální po¿adavky:

Orientace na zákazníka s dobrou písemnou a mluvenou angličtinou,
Čestina a pol¿tina jsou velkou výhodou
Dobré komunikační zručnosti
Sebejistý s číslami
Trpělivý, dobře organizovaný, samostatný, flexibilní a proaktivní člověk
Schopný pracovat v strese a pou¿ívat samostaný úsudek
Tímový hráč
PC sečtělí

¿ádoucí po¿adavky:

Znalost MS Office Suit
Expozice se SAP

Nabízíme Vám:

Atraktivní plat
Mo¿nost kariérního vývoje v mezinárodním prostředí
Pracovní podmínky na světové úrovni

DESCRIEREA FIRMEI

HP invent. Věříme v prostorové my¿lení, prostor pro kreativitu, radikální my¿lenky a pokud se odchýlime od té kultury, začneme znova.

OBCHODNÍ PROSTŘEDÍ

Jako nedílna součást organizace Business Process Development, Channel Administrative Operations jsou zodpovědné za HP vstupy a výstupy, kdy¿ se jedná o Authorized Support Partners.