Soferi tir pentru transport international (SBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transporturi internationale de marfuri;

CERINTE

- minim un an experienta in transporturi internationale
- atestat sofer profesionist transport marfa valabil
- fara antecedente penale sau cu permis de munca suspendat
- permis de conducere categoriile B, C, E
- cunoasterea uneia din urmatoarele limbi straine la un nivel mediu: franceza (obligatoriu) si/sau alta limba de circulatie internationala (engleza, germana)
- disponibilitate pentru misiuni in tarile Europei de Est, timp de 4-6 saptamani, urmate de perioade de odihna de 1-2 saptamani in Romania
- experienta pe camion si semi-trailere
- sa cunoasca reguile de circulatie din spatiul Uniunii europene
- posesor ADR
- trebuie sa detina un card digital pentru tahograf
- disciplinat
- sa nu aiba in antecedente accidente rutiere
- disponibilitate sa transporte orice fel de bunuri (in conformitate cu necesitatile clientilor)

BENEFICII OFERITE

- salariul lunar este de 440 EURO+diurna de 45 EURO/zi, iar dupa 3 luni, salariul va creste la 520 EURO

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru clientul sau Soferi tir pentru transport international.

Pentru mai multe detalii despre companie vizitati:

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at