SOFERI PROFESIONISTI -GERMANIA

Global Recruting-acreditata de ITM MURES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferi cu categorie, obligatorie, D si E, pentru conducerea unui TIR de mare tonaj.

Perioada de proba 15 zile-la angajator
Contract de munca nedeterminat.
Conditii de munca extraordinare, verificate de noi la fata locului.
Angajator foarte serios, firma de renume european.
Tiruri absolut noi.
Plecari urgente, asigurare transport de la sediul firmei noastre pana la angajator.
Toate dosarele vor fi procesate numai dupa achitarea taxei de inscriere de 600 lei +TVA, adica 714 lei, in contul bancar al firmei noastre sau personal la sediul firmei. Daca se achita in contul bancar, se trimite factura conform legii, la sediul firmei se elibereaza factura+chitanta. Este singura taxa achitata catre compania noastra, fara achitare cost program.

Date de contact cu noi, pe site: www.global-recruting.com

CERINTE

- Seriozitate maxima, apt medical, fara vicii.
- Limba engleza sau germana, la nivel de conversatie.
- Experienta peste 3 ani, internationala.
- CV-uri numai in limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Salarizare 1300-1400 EURO/luna + bonusuri
Contract full legal.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in : FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA.Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate .... cautam de fapt la creme de la creme - Cerul este limita.... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.