SOFERI PROFESIONISTI cat.C+E PE EUROPA

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferi profesionisti cu cat. C+E, joburi in Belgia, Slovacia, Germania.
Plecari rapide, din doua in doua saptamani.
SE RESPECTA DIAGRAM!!!!!
Cursele sunt pe tir transport marfa, in toate tarile din Europa, fara curse in Romania.
Perioada de repaus in Romania este stabilita de sofer, de comun acord cu angajatorul:
la 3 luni, la 6 luni sau la 1 an, cum doreste fiecare sofer.

Procesare rapida de dosare.
Toate dosarele vor fi procesate numai dupa achitarea taxei de inscriere de 600 lei +TVA, adica 714 lei, in contul bancar al firmei noastre sau personal la sediul firmei. Daca se achita in contul bancar, se trimite factura conform legii, la sediul firmei se elibereaza factura+chitanta. Este singura taxa achitata catre compania noastra, fara achitare cost program.

Ne puteti contacta la tel: 0740.368.331 / 0365.424.408

CERINTE

Experienta min. 2 ani, pe tir international.
Limba engleza la nivel conversational.
Varsta pana la 50 ani.
Categorii C+ E obligatorii.

BENEFICII OFERITE

- pentru intretinerea corecta a masinii
- pentru respectarea diagramei
- pentru consum mic de benzina.

Locuri nelimitate.
Contracte pe 1 an cu posibilitate de prelungire pana la 3 ani.
Salarizare la angajatorul slovac intre 1500-1650 euro net/luna
Salarizare la angajatorul belgian intre 400-500 euro net/saptamana.
Salarizare la angajatorul german intre 1200-1400 euro net/luna.
Contracte cu carte de munca, asigurari, contracte full legale.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in:: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.