SOFERI DE TIR – MAREA BRITANIE – FARA COMISION!!!

KNIGHTSBRIDGE International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Soferi TIR cu EXPERIENTA min 2 ani;

Permis de conducere C+E;

Limba Engleza - nivel MEDIU.

BENEFICII OFERITE

Contracte de munca ferme - 1 an cu posibilitate de prelungire.

- SALARIU NET minim - 1900 EURO/luna (53 ore / saptamana)

- TRAINING GRATUIT

Alte beneficii:

- CAZARE ASIGURATA cu toate facilitatile (90 Euro / saptamana)

- ASIGURARE MEDICALA

- Un serviciu telefonic non-stop de asistenta in limba Romana

NU SE PERCEP COMISIOANE SAU TAXE DE CATRE AGENTIE!!!

Knightsbridge International Recruitment RO SRL (KI Recruitment) este o Agentie de Recrutare inregistrata in Romania, cu capital si management britanic care a desfasurat si desfasoara activitati economice in Romania de peste 6 ani.

Knightsbridge International Recruitment Ro SRL este inregistrata la Inspectoratul Teritorial de Munca si isi desfasoara activitatea in conformitate cu sistemul legislativ romanesc.