SOFER PROFESIONIST TIR

Eurolife Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer profesionist pentru curse tir Europa : Belgia - Franta - Ungaria - Spania - Romania- Bulgaria
Program de lucru: minim 6 saptamani curse / minim 2 saptamani liber.
Bilet platit pentru Romania pentru cele 2 saptamani libere.
Transport Marfa in Europa pe:
-IVECO, MAN, DAF, SCANIA, tonaj peste 7,5 tone

- EURO 3, EURO 4, EURO 5 dotate cu clima si frigider

- TIR combi cu 2 trailere, unu atasat de tractor si o remorca

CERINTE

- Limba engleza mediu (sau germana, franceza, poloneaza )
- Capacitate de a lucra in echipa
- Permis de conducere categoria B, C+E
- Minim 6 luni experienta internationala
- Atent, Nonalcoolic, Responsabil
- Atestat de transport marfa + 7,5 t. Nu e necesar ADR, dar reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariul este aproximativ 1500-1700 Euro net / luna . Cazare asigurata in anumite orase din Europa, sau in interiorul masinii

www.eurolife-consulting.ro

Agentie de selectie si plasare forta de munca intern si international acreditata de ITM Bucuresti prin dovada inregistrare 281 / 14.06.2006

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp prin email sau telefonic ,iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108370
0722925341 ; 0751578738
Tel/ Fax: 0213108369
sau email : office@eurolife-consulting.ro ; jobs@eurolife-consulting.ro