Sofer profesionist 1800-2000 euro

B.J. COLD EUROTRANS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-program: 8 saptamani de lucru cu 2 saptamani libere
-camioane Euro 5 Si Euro 6, remorci cu prelata
-rute: Danemarca, Benelux, Franta, Spania
-respectarea timpilor de conducere/odihna
-salariu+diurna 1800 euro pana la 2000 Euro in functie de experienta

Post disponibil imediat! 0757044588

CERINTE

-experienta pe comunitate minim 6 luni
-certificat ADR
-dinamism, seriozitate
-respectarea timpilor de lucru
-cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera bonusuri substantiale in functie de motivatie si randament in munca!

B.J Cold Eurotrans este o companie de transport infiintata in 2010, avand contracte cu diferite firme de logistica din Uniunea Europeana.
Transportul marfii se face exclusiv pe teritoriul Uniunii, exceptand Romania, compania detinand camioane Scania Euro 5 si Euro 6, respectiv remorci frigo si cu prelata si o echipa profesionista.