Sofer international

Interim Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transport marfa intern si international pe tiruri
Titularul postului va efectua activitati de transport international.
- Asigura transportul de marfuri alocat;
- Este responsabil de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia, conform comenzii si documentelor de transport;
- Este responsabil de starea tehnica a autovehiculului si raspunde de integritatea acestuia;
- Tine evidenta valabilitatii tuturor documentelor aferente transporturilor efectuate;

CERINTE

- Minim studii medii (ex: scoala profesionala) - liceul absolvit reprezinta avantaj;
- Experienta in transporturi interne de minimum 6 luni si in transporturi internationale minimum 1 an;
- Atestat sofer profesionist transport marfa valabil;
- Detinator pasaport valabil - reprezinta avantaj;
permis de conducere categoria B, C, E obtinut cu cel putin 3 ani in urma;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial: fix plus diurna

DESCRIEREA FIRMEI

Agentia de recrutare si plasare forta de munca