Sofer Cat C, C+E

SC DEVEGA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer Profesionist, Cat C,C+E
Efectuarea de curse in regim Intern / Extern

CERINTE

- Experienta ca sofer de TIR minim 6 luni, in ultimii doi ani
- Detinerea permisului de conducere categoria C+E de minim 2 ani
- Card digital pentru tahograf / cunoasterea si respectarea reglementarilor orelor de condus
- Certificat / Atestat de Competenta Profesionala pentru transport marfa

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- Premii salariale de sarbatori

Infiintata in 2009, DEVEGA este o companie privata de marime medie, care are ca obiect de activitate Distributia si Speditia/Transportul/Logistica marfurilor generale atat in regim intern cat si international.
Compania DEVEGA s-a creat si s-a dezvoltat deoarece a inteles nevoile clientilor!
Inca de la bun inceput am asigurat transportul marfurilor catre clientii nostri in cel mai scurt timp cu putinta, optimizand astfel procesul de vanzare. Cu timpul am dezvoltat o afacere bilaterala din transportul marfurilor. Seriozitatea si profesionalismul cu care ne-am tratat munca si partenerii, ne-au asigurat dezvoltarea brandului Devega si implicit a intregii activitati.