SEFI BUCATARI-BUCATARI-AJ.BUCATARI-AJ.BUCATARIE FARA TAXE,FARA COMISION

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

As Almirom selecteaza fara taxe,fara comision nici inainte,nici dupa angajare : SEFI BUCATARI (experienta minim 5 ani,cunosterea bucatariei internationale,limba engleza avansat,limba greaca constituie avantaj,permis conducere,capacitatea de a coordona activitatea in bucatarie,a angajatilor si a stocurilor),BUCATARI (experienta minim 5 ani,limba engleza converstional,cunoasterea unei bucatarii internationale: greceasca, italiana, mexicana, Indiana,chineza,etc.) AJUTOARE BUCATARI (experienta minim 3 ani,limba engleza conversational,cunoasterea preparatelor simple: aperitive calde si reci,salate internationale,etc.),AJUTOARE BUCATARIE (experienta,cunostinte limba engleza). Se ofera cazare si hrana pe durata contractelor,salarizare intre 600-1500 Euro plus tips.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

-Contracte sezonale sau anuale
-Salarizare intre 600-1500 Euro in functie de post si performanta
-Cazare si hrana oferite gratuit de angajator
-Asigurari platite de angajator
-Concediu platit
-Fara taxe sau comision nici inainte nici dupa angajare.

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE