Sef Santier - divizia fundatii speciale

International Service Group Personnel Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este una dintre cele mai importante companii de constructii din Austria, avand sediul la Viena. Cei peste 10.000 de angajti sunt garantia pentru calitatea unor lucrari la standarde europene.

- urmarirea executiei lucrarilor de fundatii speciale (pereti mulati)
- coordonarea echipei
- mentine relatia si supravegheaza activitatea furnizorilor si a subantrepenorilor
- colaboreaza impreuna cu Project managerul la stabilirea planului de executie
- urmareste apoi punerea lui in practica
- raportarea constanta a stadiilor de evolutie a lucrarii, etc.

CERINTE

- cunoastrea foarte buna a limbilor maghiara si germana sau engleza

- experienta in constructii fundatii speciale
- experienta in coordonarea de echipe de constructii fundatii speciale
- studii superioare (constructii) finalizate
- flexibilitate geografica (lucrarile presupun deplasari ale echipei in toata tara si chiar si in strainatate in functie de proiectele companiei)
- permis de conducere

Alte cerinte:
- rezistenta fizica
- rezistenta la stres
- capacitatea de a conduce o echipa si de a lucra in echipa
- persoana organizata, responsabila

Persoanele interesate pot trimite un CV in limba engleza/germana la adresa diana.francisco@isgpm.ro mentionand in subiect "SSE_numele candidatului"

Lider pe piata austriaca in domeniul recrutarii on-line, ISG Personnel Management furnizeaza SOLUTII COMPLETE in domeniul resurselor umane la standarde europene, recunoscute si verificate in peste 10 ani de experienta.