SALVAMAR PISCINE MADRID, SPANIA - INSCRIERI DOAR PANA LA 15 FEBRUARIE

ZIP TRAVEL ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salvamar piscine comunitare (blocuri, ansambluri rezidentiale) in Madrid, SPANIA.

Jobul este pe durata lunilor de vara, 7 zile pe saptamana. In cadrul acestei pozitii, candidatii trebuie sa supravegheze piscina, mentinerea piscinei in stare de curatenie si verificarea PH-ului apei.

CERINTE

Work and Travel SPANIA se adreseaza tuturor tinerilor - studenti, angajati si celor care doresc un job pe durata vacantei de vara (iunie-septembrie) in Spania (orasul Madrid).
- Se solicita cunoasterea limbii spaniole la nivel conversational.
- Candidatii vor obtine certificat de salvamar cu competente specifice.
INSCRIERI DOAR PANA LA 15 FEBRUARIE!!!

BENEFICII OFERITE

- Salariul lunar aprox. 1200 euro!

ZIP TRAVEL ROMANIA este parte a grupului ZIP INTERNATIONAL, retea cu birouri in Lituania, Letonia, Macedonia, Bulgaria si Romania, specializata in turismul de tineret si programe de schimburi culturale, programe de munca si calatorie, munca si studiu, burse si internship-uri pentru studenti si absolventi, tineri cu diferite profile academice si profesionale.
ZIP Travel ofera servicii in turism - bilete de avion, autocar, cazari, asigurari medicala, carduri de tineret si student Euro26, cursuri de limbi straine, programe de munca si calatorie/studiu.