SALES MANAGER

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea raporturile cu clientii potentiali din filialele comerciale si cei existenti, in vederea fidelizarii acestora.
- elaborarea ofertele comerciale
- persoana va fi si interfata dintre client si referentii ariei tehnico-comerciale, in problemele legate de mentenanta produsului

Postul este pentru Ploiesti, dar interviurile preliminare se vor sustine la Bucuresti.

CERINTE

- Limba engleza - avansat
- Minim 2 ani experienta pe pozitie similara
- Cunostinte si experienta pentru piata de referinta - tehnic, generatoare electrice sau similar
- Cunostinte tehnice de baza
- Cunostinte economice si financiare
- Capacitate de organizare, negociere, convingere
- Scrupolozitate, persoana axata pe rezultate si rezolvarea problemelor
- Disponibilitate de deplasare pe plan intern si extern

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, corelat cu piata, experienta si abilitatile personale, precum si training de specializare in Italia pentru 5-6 luni.

Humangest, companie de consultanta in domeniul resurselor umane (accesati www.humangest.ro), recruteaza pentru clientul sau, o multinationala cu sediul la Ploiesti - un Sales Manager.