Reprezentanti internationali

Clubfreedom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dac¿ sunte¿i pasionat de turism ¿i motivat s¿ începe¿i propriul bussiness în acest domeniu, ave¿i aceast¿ ¿ans¿ unic¿
Investind doar U.S.$ 200 pentru procurarea de certificat al Companiei Clubfreedom, deveni¿i membru ¿i reprezentant al acestei Companii, cu dreptul de a promova ofertele turistice
existente.
Promovarea ofertelor turistice se realizeaz¿ prin:
- pagin¿-web personal¿ (oferit¿ de c¿tre Companie);
- booking-ul ofertelor;
- certificate de identitate cu num¿r de înregistrare propriu;

Fiind membru al Companiei Clubfreedom, sunte¿i eligibil de a beneficia de reduceri pan¿ la 60% pentru toate hotelurile (5 *) din lume.

Responsabilit¿¿i
- promovarea Companiei pe piata regionala si internationala;
- vanzarea certificatelor turistice;
- marirea numarului de clienti activi;

Pentru informa¿ie suplimentar¿, accesa¿i www.clubfreedom.biz/travellbiz.

CERINTE

Ambi¿ios, motivat, energic, comunicabil ¿i dornic s¿ investeasc¿ în viitorul propriu.

DESCRIEREA FIRMEI

CANDIDATUL IDEAL:

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

existente.

Fiind membru al Companiei Clubfreedom, sunte¿i eligibil de a beneficia de reduceri pîn¿ la 60% pentru toate hotelurile (5 *) din lume.

- vinzarea certificatelor turistice;

Pentru informa¿ie suplimentar¿, accesa¿i www.clubfreedom.biz/travellbiz
sau contactati-ma in YahooMessenger - ganencosergiu1984

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

Clubfreedom este o companie Australiana infiintata cu suportul gigantilor in domeniul turismului ca: RCI, si VipLounge, pentru a promova oferte turistice la preturi admisibile.