Receptionista si camerista in Grecia

Fly Models & Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru postul de Receptionista : -
- preluarea si procesarea rezervarilor
- primirea, inregistrarea si cazarea oaspetilor
- eliberarea facturilor si incasarea platilor
- preluarea apelurilor telefonice si gestionarea corespondentei
- oferirea serviciilor de calitate superioara fiecarui oaspete al hotelului

Pentru postul Camerista:
- efectuarea curateniei in camere si anexe la standardele hotelului.

CERINTE

Minim 1 an experienta in domeniul Hotelier

Cerinte pentru postul de receptionista:
- cunostinte avansate limba engleza
- cunostinte temeinice de operare PC (
- prezenta agreabila, atitudine pozitiva, deschisa, atenta fata de oaspeti
- abilitati de comunicare si lucru in echipa

Cerinte pentru postul de camerista:
- Rezistenta la efort fizic;
- Persoana entuziasta;
- Experienta reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim joburi in Grecia, peninsula Halkidiki, statiunea Hanioti, la hotel de 3*, in conditii foarte bune, pe sezon, cu posibilitate de prelungire.
Oferim salar atractiv, bilet de avion dus-intors, cazare, seriozitate.
Acceptam doar CV-urile insotite de poza si persoanele cu experienta in domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare personal