Receptionera hotel Grecia

AQUA MARINE BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent o doamna/domnisoara ptr.a lucra ca receptionera la un hotel de 4 stele in insula Mikonos/Grecia.
Responsabilitati specifice postului.
Program de 8-9 ore/zi,o zi libera pe saptamana.
Contract pe termen lung,hotelul fiind deschis pe toata perioada anului.

CERINTE

Experienta profesionala min.2 ani.
Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat.
Candidatele interesate de aceasta oferta sunt rugate sa aplice si pe site-ul firmei noastre www.aquajobscenter ro (vezi Employees/Registration form),acesta fiind formularul de aplicatie recomandat de catre angajator.
Vizitand acest site veti regasi oferta de joburi disponibile in aceasta perioada (vezi Daily offer/jobs by location/by category).
Relatii la tel.0720-507257

BENEFICII OFERITE

Salariul minim 600 Euro/luna net.
Cazare asigurata gratuit (conditii civilizate,camera dotata cu tot necesarul).
Masa asigurata gratuit (3 mese pe zi).
Asigurari sociale platite de catre angajator.

Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate.