PROJECT ENGINEER (assistant project manager)- SOSELE SI AUTOSTRAZI (2 posturi)

Best Impex International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul trebuie sa aiba cel putin 5 ani experienta in domeniul soselelor si autostrazilor.
Va fi adjunctul directorului de proiect si-l va ajuta in urmatoarele:
-Supravegherea lucrarilor , controlul calitatii;
- Pregatirea si urmarirea lucrarilor pe santier, a indeplinirii termenelor de realizare planificate;
- Intocmirea rapoartelor lunare pentru client;
- Managementul si supravegherea subantrepenorilor.

CERINTE

Studii superioare in domeniul constructiilor civile (poduri si sosele)
Limba engleza: nivel avansat.
Aptitudini de leader si o buna capacitate de a coopera cu colegii sai si cu reprezentantii clientului.
Bune capacitati si experienta in negocieri.

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte actrativ, cazare, mese -gratuite, Masina de serviciu cu sofer, toate taxele si asigurarile sunt platite de angajator, bilete de avion gratuite, bonusuri in functie de realizari.

Plasare si recrutare forte de munca in tara si in strainatate, leasing personal in tara.