proiectant mecanic

Toth Engineering

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare mecanica. Posibilitatea de a lucra la proiecte confidentiale direct la sediul clientului.

CERINTE

- Cautam cu urgenta proiectanti cu solide cunostinte de proiectare CAD-CAM, elaborare programe CNC 3-4-5 axe, cunostinte postprocesor, tester al programului realizat direct pe masina
- Preferibil cunosterea limbii engleze, desiderat cunostinta limbii italiane.
- Disponibilitate pentru a lucra in strainatate ca colaborator a unei societati romane.

Va rugam sa aplicati numai cu cunostintele cerute si daca santeti disponibil de a partecipa la un interviu in Bologna, Italia.

BENEFICII OFERITE

Mari posibilitati de crestere profesionala.

Societate romana cu capital roman si italian cu sediu in Baia Mare si in Italia. Cu ajutorul programelor CAD PRO/ Engineer, CATIA V.5, UNIGRAPHICS, Geomagic, activam in domeniile:
- REVERSE ENGINEERING
- PROIECTARE MECANICA SI ELECTRONICA
- MODELARE
- CALCUL DE STRUCTURI
- PROTOTIPURI
- CONTROL DIMENSIONAL