Plecari urgente: Muncitori in agricultura

W.Q.M. Job Recruitment Specialist

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam urgent pentru Spania:
- culegatori capsuni
- plantatori zarzavaturi
- culegatori portocale

Salariul este aproximativ 35 Euro/zi, se plateste o data la doua saptamani.
Candidatii trebuie sa fie apti de munca si fara probleme de sanatate.
Se lucreaza 6.5 ore/zi, 40 ore/saptamana, in functie de conditiile climaterice.
Cazarea este asigurata de angajator pe toata durata contractului in case sau apartamente mobilate pentru care candidatii trebuie sa plateasca 150 Euro lunar.
Stau 6-8 persoane in 3-4 dormitoare in case sau apartamente.
Oferta este valabila si pentru cupluri, vor sta impreuna.
Doamnele vor lucra pe postul de culegatoare usturoi si domnii la ferme de portocale.

CULEGATORI DE CAPSUNI PENTRU FERME
Impachetatori pentru depozite
Salariul este aproximativ 35 Euro/zi.
Cazarea este asigurata de angajator pe toata durata contractului.
Candidatii beneficiaza de asigurare medicala.

Recrutam urgent pentru Marea Britanie:
Culegatori capsuni

Contract sezonier pe o perioada de 6 luni.
Cerinte: Varsta 18-45 ani, cunoasterea limbii engleze nu este obligatorie.
Salarizare de la 5.74 la 8.6 lire/ora, 40-48 ore/saptamana.

Culegatori ciuperci

Contract de munca pe 1 an.
Salarizare de la 7.58 lire/ora, 40-52 ore/saptamana.

CERINTE

Candidatul Ideal:
- Sa fie apt de munca.
- Sa fie rezistent din punct de vedere fizic si psihic.
- Sa nu aiba antecedente penale
- Sa aiba un caracter placut.

BENEFICII OFERITE

marea britanie, spania, plecari urgente, contracte bune, contracte avantajoase, conditii decente, plecari garantate, salarii bune, contracte legale

W.Q.M. Job Recruitment Specialist este o companie de recrutare, selectie si plasare a fortei de munca, companie cu capital romanesc care activeaza in Brasov, acreditata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si a Familiei, membra a Camerei de Comert si Industrie Brasov.

Suportul este asigurat de o echipa animata de dorinta de a oferi o alternativa mai buna in munca concetatenilor nostrii.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de nevoile clientilor nostrii dezvoltam o relatie bazata pe incredere si profesionalism.

Prin intelegerea contextului global, urmarim activ dezvoltarea si promovarea celor mai bune practici.

Misiunea noastra:
Atingerea succesului profesional intr-o lume in permanenta schimbare
- Transparenta
- Deplina legalitate
- Onestitatea si responsabilitatea sociala
- Orientarea spre nevoile clientului
- Comunicarea