Petrochimie, Petrol, Gaze, Chimie, Apa, Minerit (toate ocupatiile) – America de Nord

Premier Global Recruitment Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Clientul nostru cauta candidati pentru posturile vacante prezentate mai jos. Aveti in vedere faptul ca toate posturile sunt valabile incepand cu mijlocul verii 2007, ceea ce inseamna ca veti fi nevoit sa plecati din Romanaia pentru a munci si trai in America de Nord pe o perioada lunga de timp.
Aceste posturi nu sunt temporare sau pe termen scurt, de aceea trebuie sa fiti pregatit pentru relocare.
Va rugam sa NU aplicati de mai multe ori! Aplicantii selectati pentru interviu vor fi contactati in cateva saptamani prin e-mail.

Petrochimie, Petrol, Gaze, Chimie, Apa, Minerit (toate nivelele de pregatire; toate ocupatiile)
Lucratori mentinere instalatii, statii apa si gaz
Ingineri structuri fixe, Operatori echipamente auxiliare
Operatori centrale electrice
Sondor put apa, Foraj
Instalator tevi, Lacatusi
Instalator masini aburi
Sudori si alti operatori de utilaje din aceeasi categorie
Ingineri Chimisti (Toate nivelele, toate ocupatiile)
Ingineri Mecanici (Toate nivelele, toate ocupatiile)
Maistri
Etc…

BENEFICII OFERITE

Cheltuielile cu relocarea, transportul si cazarea sunt asigurate.
Salariul si beneficiile sunt deosebit de atractive.
Exista oportunitatea stabilirii permanente in America de Nord.
Candidatilor admisi li se acorda asistenta pentru obtinerea vizei.
Sunt oferite permise de munca.
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj, dar nu este neaparat necesara pentru anumite pozitii.

Premier Global Recruitment Srl is an established and well known British owned and managed Recruitment Company in Bucharest, Romania. The company provides qualified and experienced staffing solutions to all major local and international companies and corporations. The company supplies staff from Romania to positions around the world as well as places staff both Romanian and expatriate to positions in Bucharest and around Romania. Premier Global Recruitment caters for all levels and all sectors and welcomes CV\'s (in English) from anyone seriously seeking employment. Premier Global Recruitment also welcomes contact from prospective employers seeking to establish a long-term, proactive and productive cost-effect solution to their staffing requirements.