Personal pentru Parc de Distractii in Cipru / Larnaca

Eurolife Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: Larnaca

Durata contractului: 3 - 12 luni

Timp de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile pe saptamana
Masa este asigurata

Cazarea este este asigureta de catre angajator in apartamente situate in apropierea Parcului de ditractii.
In situatia in care aceasta nu este asigurata de catre angajator, salariul lunar va fi cu aproximativ 150 - 200 EURO mai mare.

Asigurarea medicala este platita de catre angajator pentru toata perioada derularii contractului.

Biletul de avion este platit individual de catre fiecare angajat.

Pozitiile pe care se poate lucra sunt:
- Intretinere aparate
- vanzari bilete
- supraveghere aparate de joc
- barmani
- bellboy
- electricieni
- ajutor bucatarie, fast-food
- om curatenie

CERINTE

- Engleza nivel mediu sau avansat;
- Cunoasterea altor limbi straine
(Germana, Rusa, Franceza...) constituie un avantaj;
- Nu este necesara experienta.

BENEFICII OFERITE

minim 630 Euro Net/luna

Agentie de selectie si plasare forta de munca intern si international acreditata de ITM Bucuresti prin dovada inregistrare 281 / 14.06.2006