Personal ingrijire varstnici in camine din Marea Britanie

Apollo Global Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salarii de la £11.500 / an, cazarea si masa asigurate. Program de lucru 40-45 ore / saptamana, concediu legal (platit) 4 saptamani anual. Plata orelor suplimentare si de noapte. Obligatiile de serviciu implica acordarea de asistenta pacientilor varstnici in toate activitatile lor zilnice precum si sustinerea lor morala.
Permis de munca (emis de Home Office) pentru 1-2 ani cu posibilitatea de prelungire.

CERINTE

Candidatii trebuie sa aibe cunostinte minime de limba engleza, experienta / calificarea nu sut necesare dar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Exista posibilitatea obtinerii actelor de rezidenta. FARA COMISION IN AVANS. Atat costul permisului de munca cat si serviciile de mediere de platesc la semnarea contractului
Candidatii vor beneficia de instruire la locul de munca si vor obtine diploma NVQ recunoscuta international. Costul instruirii este suportat integral de catre angajator

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectia si plasarea fortei de munca