PERSONAL HOTELIER IN GRECIA SI INSULELE GRECESTI - TARG DE LOCURI DE MUNCA IN FEBRUARIE!

ZIP TRAVEL ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locurile de munca sunt in domeniul hotelier in hoteluri de 3, 4 si 5 stele, baze sportive, restaurante pe insule precum Creta, Kos, Mykonos, Zakynthos, Corfu, Samos, Naxos etc.
Pozitiile pe care se poate pleca sunt: receptionist, hostess, ajutor de bucatar, sofer, instructor de aerobic, barman, chelnerita, salvamar, babysitting etc.
Ce include programul:
- un loc de munca sigur pe toata perioada programului (minim 3 luni pana la maxim 7 luni)
- masa si cazarea gratuita
- suport permanent 24h din 24 pe toata perioada derularii programului.
Salariul este de 400 - 600 euro/luna.
TARG DE LOCURI DE MUNCA IN FEBRUARIE LA BUCURESTI!!!

CERINTE

Work and Travel GRECIA se adreseaza tinerilor si studentilor:
- au cunostinte de nivel cel putin conversational de limba engleza,
- de la facultati de turism, geografie, economie, management, istorie, limbi straine, marketing etc.
- indiferent de anul de studiu,
- flexibili si doritori de o experienta unica pe una din insulele grecesti!

BENEFICII OFERITE

500 - 1000 EURO / luna

ZIP TRAVEL ROMANIA este parte a grupului ZIP INTERNATIONAL, retea cu birouri in Lituania, Letonia, Macedonia, Bulgaria si Romania, specializata in turismul de tineret si programe de schimburi culturale, programe de munca si calatorie, munca si studiu, burse si internship-uri pentru studenti si absolventi, tineri cu diferite profile academice si profesionale.
ZIP Travel ofera servicii in turism - bilete de avion, autocar, cazari, asigurari medicala, carduri de tineret si student Euro26, cursuri de limbi straine, programe de munca si calatorie/studiu.