Personal AEROPORTURI - UK

Work&Adventure

Job expirat

RESPONSABILITATI

AEROPORTURI - UK - Brasov, Aprilie 16,2008
Acest program (sandwich course) este ideal pentru cei care sunt interesati sa activeze in diferite domenii din UK si sa se pregateasca in vederea incadrarii ulterioare pe piata de munca britanica si sa cunoasca indeaproape stilul de viata si de lucru al britanicilor.
Pentru acest program nu este nevoie de permis de munca!

Locatii Aeroporturi:
MANCHESTER
- BIRMINGHAM
- BOURNEMOUTH
- GUERNSEY
in urmatoarele domenii:

Customer Service Assistant
-Serveste mancarea si bauturile
-Prepara mancarea
-Curata mesele si incaseaza banii

CERINTE

- English Level required- conversational
- be reliable in terms of attendance and timekeeping.
- be of clean and presentable appearance.
- be responsive to the need to work extended hours when flight delays occur.
- comply with all hygiene and safety standards.

Please send us your CV in English (you can use the CV model from our web site in the section Formulare) at the following email address europe@workadventure.ro with the subject ”Airport UK”.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 5.52 lire pe ora+ depinde de locatia aeroportului. Salariul este platit saptamanal in cont bancar
Program de lucru: 30-40 + ore suplimentare unde este posibil
Concediu: 20 zile pe an sau proportional cu timpul lucrat
Uniforma: Asigurata de catre companie.

WORK & ADVENTURE a luat fiinta in Decembrie 2006 prin fuziunea a doua agentii de schimb cultural:
* sc COLABORARE srl - Cluj Napoca, cu peste 7 ani de experienta in promovarea programelor Work & Travel USA, Camp USA si Work Experience UK, prima companie privata din Romania membra a prestigioaselor?organizatii mondiale non profit FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations) si GWEA (Global Work Experience Association).
* sc WORK ABROAD srl - Brasov, de 3 ani specializata in recrutare pentru industria hoteliera din SUA in baza programelor J1 Training Visa si H2B Visa Program.