Ospatarita

Borg corp

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ospatarita
Obligatoriu Femei!
Salar - 700 - 800 euro net /luna + bacsisuri care pot ajunge cat salariul!
Cazare si masa gratuite (oferite de angajator)
Se lucreaza 8-9 ore/zi cu pauza de masa, 6 zile/sapt
Contract de la 6 pana la 12 luni cu posibilitate de prelungire
Se lucreaza in hoteluri si restaurante de cel putin 4 stele.

CERINTE

Cunoasterea limbii Engleze cel putin mediu

BENEFICII OFERITE

Taxa mediere: - 200 EUR pentru Cipru, Franta(Se plateste un avans de 50 EUR care se returneaza in totalitate daca nu sunteti acceptata de angajator dupa care se achita restul de 150 EUR la semnarea contractului de munca)
- 300 EUR pentru Grecia, Anglia(Se plateste un avans de 50 EUR care se returneaza in totalitate daca nu sunteti acceptata de angajator dupa care se achita restul de 250 EUR la semnarea contractului de munca)

Cheltuielile de transport sunt suportate de angajat si sunt intre 80-150 euro in functie de tara.

Noi va garantam serviciile noastre si confidentialitatea datelor prin contractul de mediere care se va semna inainte de prezentarea CV-ului dvs la angajator. Agentia noastra este acreditata de ITM si lucram in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate