oferte de munca in strainatate in constructii civile

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Mirceafarm SRL prin agentia sa Active RoJobs, in colaborare cu o firma de recrutare din Anglia specializata pe selectia si plasarea fortei de munca exclusiv din Europa de Est ofera contracte de munca in Libia pentru urmatoarele posturi:

- Certified Management Accountant (CMA)
- Mechanical Design Engeneer (Water project)
- Construction Manager (Water project)
- Chief Surveyor in Civils Projects
- Planning Engineer (Water Civil Construction Projects)
- Cost Engineer (Water Projects)

Pentru a aplica la unul din posturile de mai sus va rugam trimiteti un CV in limba engleza la adresa de e -mail: office@activerojobs.com cu subiectul ''aplicatie Libia'' urmat de titlul jobului pentru care sunteti interesat sa aplicati. In urma trimiterii CV -ului dumneavoastra veti primi detalii suplimentare asupra job-ului pe care il solicitati.

De asemenea persoanele care doresc sa se inscrie in baza noastra de date pentru cautarea unui loc de munca in strainatate de catre agentia noastra intr-unul din urmatoarele domenii de activitate (gastronomie si hotelarie;constructii civile) o pot face direct la adresa noastra de e-mail:
office@activerojobs.com sau puteti sa va inregistrati direct pe site-ul nostru:ww.activerojobs.com la sectiunea ''CANDIDATE REGISTRATION'' .

CERINTE

-experienta relevanta(min.10 ani) corespunzatoare postului solicitat
- cunoscator la nivel de conversatie al limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- locuri de munca in cadrul unei companii in plina dezvoltare
-salarizare exceptionala
-contracte de munca pe termen lung(1-3 ani)