Oferta de munca Norvegia, in domeniile Auto si Instalatii Climatizare, fara percepere comision

WORK&ADVENTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniul Auto:
-perioada 3- 12 luni
-pozitii disponibile: mecanici auto, electricieni, *electronisti auto, tinichigeri auto
-conditii: cunostinte de limba engleza, experienta in domeniu, minimum 3 ani
- salarizare: 140 coroane norvegiene/ ora(aproximativ 17 euro/ ora)
- cazare 3000 coroane norvegiene/ luna

- Domeniul Instalatiilor de Ventilatie si Climatizare
- perioada 3- 12 luni
- pozitii disponibile: electricieni, Instalatori sisteme de climatizare
- conditii: cunostinte de limba engleza, experienta in domeniu de minimum 3 ani
- salariul: 140 nok/ ora( aproximativ 17 euro /ora)
-cazare: 3000 nok/ luna

Costuri suportate de client:
- Transport international
- Asigurare pentru repatriere in caz de boala sau accidente

CERINTE

- Resedinta stabila in Romania
- Experienta anterioara (minimum 3 ani) este obligatorie.
- Cunostinte de limba engleza cel putin la nivel conversational.

sc WORK&ADVENTURE srl este o companie privata avand ca scop plasarea fortei de munca pe plan international, promovarea programelor de schimb intercultural, universitati, colegii, cursuri, AuPair etc