Oferim locuri de munca in Germania/Austria

Eden Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de munca, in Germania, la ingrijire batrani, salariul 800-1200 euro net/luna, in functie de nivelul de Germana si experienta acumulata in domeniu.
Se cere cunoasterea limbii germane, de la nivel mediu ; meseria de infirmier, asistent sau medic, prezinta avantaj,
Cazare, masa si transport asigurat,
Pentru inscriere va rugam accesati site-ul nostru : www.job-eu.net sau va rugam sa ne trimiteti CV-ul in lb Germana pe adresa de email : contact@job-eu.net

CERINTE

Oferim locuri de munca, in Germania, la ingrijire batrani, salariul 900-1200 euro net/luna, in functie de nivelul de Germana si experienta acumulata in domeniu.Cazare, masa si transport asigurat,

BENEFICII OFERITE

Salariul 800-1200 euro net/luna

Agentie recrutare personal, intermediere locuri de munca si plasare personal.