MUNCITORI NECALIFICATI CONFECTII METALE

S.C. BIROUL de PLASARE EXTERNA si INTERNA S.R.L.

30-10-2009 | EXPIRA LA 05-11-2009

Job expirat

RESPONSABILITATI

MUNCITORI NECALIFICATII CONFECTII METALICE

CERINTE

BARBATI
VARSTA 20-45 ANI
SERIOZITATR
ACTE DOSAR :
- 2 POZE TIP PASAPORT
- COPIE BULETIN
- COPIE CERTIFICAT NASTERE
- COPIE CERTIFICAT CASATORIE (daca easte cazul)
-COPIE CERTIFICAT NASTERE COPII (daca este cazul)
-COPIE CARTE DE MUNCA (daca este cazul)
-COPIE DUPA ULTIMA DIPLOMA DE STUDII SAU CATE CLASE ABSOLVITE
-ADEVERINTA MEDIC FAMILIE "APT DE MUNCA "
- CAZIER JUDICIAR
- 2 DOSARE

LA DEPUNEREA DOSARULUI SE ACHITA TAXA DE MEDIERE DE 200 EURO+50 RON SI SE SEMNEAZA CONTRACTUL CU ANGAJATORUL DIN CEHIA

RELATII LA TELEFON
074.098.841. 0762.006.759 BUCURESTI
0767.766.138 TULCEA STR. ISACCEI NR.31-33 CLADIREA ESTELLE CABINET 2

BENEFICII OFERITE

SALARIU 60 Kc/ORA
CAZARE ASIGURATA IN PENSIUNI
CONTRACT 12 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE

DESCRIEREA FIRMEI

Compania noastra cu obiect de activitate " selectia si plasarea fortei de munca in strainatate " si cu ani de zile de experienta in domeniu, va poate oferi contracte de munca in strainatate, in diferite domenii de activitate si in tari precum Cehia,Slovacia,Cipru,U.K.,Irlanda,Franta,etc