Muncitori calificati si necalificati Germania

Acon Service- Germany

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta muncitori calificati si necalificati cu serioztate in Germania,barbati si femei cu varsta 20-45 ani max.,in domeniul, agricultura,ajutor de bucatar,necalificati in domeniul curateniei,ingrijitori batrani la domiciliu,soferi transport max 22 t,sofer curierexpress,sudori in argon,tinichigii si vopsitorii auto cu experienta,lacatusi mecanici.

CERINTE

Pentru fiecare post de munca minimul si maximul orelor prestate vor fi intre 8-12 ore zilnic dar nu mai mult de 60 ore saptamanale.
In general oferta pe/h de munca variaza in funtie de complicitatea postului- exp. minim 7.50 euro/h-maxim 10 euro/h- bruto

BENEFICII OFERITE

In cazul orelor prestate peste program si negociat in contract se ofera bonusuri saptamanale sau lunare in functie de randamentul prestat.

Companie privata de recrutare din Germania, plasare forta de munca calificata si necalificata