Mother Help in Anglia

Kriss Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familii respectabile din zona Londrei angajeaza persoane dinamice, serioase, pentru supravegherea, insotirea la scoala, activitati cu copii si menaj usor.
Program de lucru saptamanal: 40 ore in regim "Live in"

CERINTE

- persoane de sex feminin, varsta 20 la 45 ani
- minim liceul cu bacalaureat
- limba engleza mediu conversational
- referinte privind conduita si experienta
- studentele, persoanele cu studii superioare si permis de conducere au prioritate in ceea ce priveste selectia si salarizarea.
- fara cazier judiciar

BENEFICII OFERITE

- cazarea si masa asigurate in familie
- salariu net 600-1200 lire sterline lunar
- concediu de odihna
- inregistrare la Home Office
- asistenta pe toata durata programului

Societate specializata in Managementul resurselor umane, cu activitatea principala Selectia si plasarea fortei de munca. Promoveaza programe culturale pentru tineri in tarile Uniunii Europene, avand parteneriate cu agentii prestigiose din strainatate. Sprijina accesul pe piata europeana a fortei de munca, oferind servicii la cele mai inalte standarde.