MENAJERE in ITALIA si ingrijire batrani

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta menajere pentru menaj, ingrijire persoane in varsta sau bolnave in cadrul diverselor familii din ITALIA;
Acest post necesita rabdare, devotament si de asemenea putere de munca;
Responsabilitatile dumneavoastra constau in:
- Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave.
- Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie.

CERINTE

- nu este necesara nici un fel de experienta;
- nu este necesara nici un fel de calificare;
- nu este necesara cunoasterea limbii italiene, dar constituie un avantaj la salariul;
- nu este necesara calificarea de asistenta medicala, dar constituie un avantaj la salariu;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca.

BENEFICII OFERITE

- salariul oferit: 600 - 700 EUR / luna;
- preluare de la aeroport;
- consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare;
- transport la familie;
- monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului;
- cazare si masa oferite de catre angajator;
- contract legal de munca pe perioada nedeterminta, asigurari sociale platite de angajator;
- plecare rapida;
- asigurare medicala platita de angajator.

Costul programului:
- 250 EURO - Comision agentie
- 360 EURO - Comision partener Italia
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.