MENAJERE in ITALIA si ingrijire batrani

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se cauta menajere pentru menaj, ingrijire persoane in varsta sau bolnave in cadrul diverselor familii din ITALIA;
- Acest post necesita rabdare, devotament si de asemenea putere de munca;
- Responsabilitatile dumneavoastra constau in: Curatenie in casa, ingrijirea bolnavului sau a persoanei in varsta, facut cumparaturi, insotit persoana respectiva la doctor si plimbari, companie persoane in varsta etc... (in functie de necesitatile particulare ale familiilor).

Daca va inscrieti pana la 20 martieveti beneficia de o super-reducere de 15% , iar daca va doriti sa plecati impreuna cu o prietena veti lucra in aceeasi zona a Italiei.

CERINTE

- Nu sunt necesare cunostinte de limba italiana;
- Putere de munca, rabdare si devotament;
- Experienta in domeniul medical sau menajerie constituie un avantaj;
- Apt din punct de vedere medical si cu cazier curat.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera contract legal de munca;
- Se ofera pachet salarial motivant format din cazare gratuita, masa gratuita in cadrul familiilor si salariu incepand cu 600 Euro pentru persoanele care nu cunosc limba italiana;
- Persoanele cunoscatoare de limba italiana vor fi remunerate cu salarii mai mari.