Menajere, femei la spalat vase in Italia

Daniov Plasament s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi: cameriste, menajere, femei la spalare de vase.
Locul de munca, restaurant si hotel.Se lucreaza intre 8 si 10 ore/zi
6 zile/ saptamana.
Limba straina: nu se cere.

Sex: femei

Plecati urgente

Durata contract 6 luni

CERINTE

Femei cu varste cuprinse intre 20 si 40 de ani.
Pentru a putea aplica la acest anunt trebuie sa aplicati CV cu poza in picioare la tinuta office.

BENEFICII OFERITE

Cazarea: asigurata la locul de munca.
Mancarea: asigurata la locul de munca
Transportul: neasigurat.
Salariu: peste 600 euro

Firma de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Firma a fost infiintata in 2007 din dorinta de a veni cu ceva nou in Romania in domeniu recrutarii de personal.
In prezent avem locuri de munca in Franta, Marea Britanie, Belgia, Cipru, Italia.
Relatii la:
Mobil1: 0769466230
Fax: 0368466080
Email: daniovplasament@yahoo.com
Web site: www.daniovplasament.com