MEDICI HEMATOLOGI - CONTRACTE CIPRU

Confidential

09-02-2010 | EXPIRA LA 15-02-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

As Almirom selecteaza pentru contracte in Cipru,fara taxe,fara comision nici inainte,nici dupa angajare :MEDICI HEMATOLOGI pentru laboratoare clinice,cu experienta minim 3 ani in domeniu ;cu specializare ??n diagnosticarea, tratarea, prevenirea, ??i / sau cercetarea tulbur??rilor sistemelor hematopoietice, hemostatice, ??i limfatice; vorbitori de limba engleza la nivel avansat.


CERINTE

As Almirom selecteaza pentru contracte in Cipru,fara taxe,fara comision nici inainte,nici dupa angajare :MEDICI HEMATOLOGI pentru laboratoare clinice,cu experienta minim 3 ani in domeniu ;cu specializare ??n diagnosticarea, tratarea, prevenirea, ??i / sau cercetarea tulbur??rilor sistemelor hematopoietice, hemostatice, ??i limfatice; vorbitori de limba engleza la nivel avansat.


BENEFICII OFERITE

As Almirom selecteaza pentru contracte in Cipru,fara taxe,fara comision nici inainte,nici dupa angajare :MEDICI HEMATOLOGI pentru laboratoare clinice,cu experienta minim 3 ani in domeniu ;cu specializare ??n diagnosticarea, tratarea, prevenirea, ??i / sau cercetarea tulbur??rilor sistemelor hematopoietice, hemostatice, ??i limfatice; vorbitori de limba engleza la nivel avansat.