Mecanic auto+sofer profesionist

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contractul de munca se face pe Romania si salariul va fi platit tot prin firma din tara, Humangest.
Se sta 3 luni in cursa, cu 2 saptamani acasa.
Trimiteti cv cu experienta detaliata, pe ani, firme lucrate, tip de masini conduse, zone in care ati facut trasport, ce ati trasportat.

CERINTE

Candidatul trebuie sa:
- stie italiana la nivel conversational (mediu sau mediu-avansat)
- sa aiba permis de conducere B, C, E
- sa aiba min 2 ani experienta in conducerea unui tir si trasport international
- experienta ca mecanic auto, atestat de mecanic auto/tiruri - este un avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.