MARINARI in OLANDA - Rotterdam

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doriti sa ne contactati, intrati pe sit-ul nostru www.global-recruting.com sau www.eurozone-jobs.com, unde la contact, aveti telefoane, adrese e-mail, adresa sediului nostru, persoana de contact.
La inscriere, dupa acceptarea la job de catre angajator, se achita o taxa de procesare a dosarului. La semnarea contractului sosit de la angajator, se achita cost de program.

Tel: 0365.424.408 / 0740.368.331

Plecarile in 2-3 saptamani.

CERINTE

- Cerem foarte mare seriozitate.
- Pentru cei interesati, trimiteti CV in limba engleza si limba romana, pentru a fi in baza de date.
- Marinari cu calificarea necesara, experienta buna in domeniu.
- Cunoscatori de limba engleza/germana la nivel de conversatie.
- Buni innotatori.
- Nu necesita neaparat studii superioare.
- atestat de marinar, obligatoriu
- experienta peste 3 ani in domeniu
- limba engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Salarizare in functie de experienta si calificare, se negociaza cu angajatorul.
-contract de munca pe timp nelimitat
-conditii si contracte legale, conform standardelor europene si a statului Belgian(angajatorul cu care noi avem contract de parteneriat, este din Belgia)

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA.Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING: Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate .... cautam de fapt -la creme de la creme - Cerul este limita.... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.