MAREA BRITANIE - Ingrijire Persoane (Care Assistant)

Maraly Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

MARALY CONSULTING, acreditata de ITM Cluj, ofera locuri de munca pentru persoanele care doresc sa lucreze in Marea Britanie, pe post de Care Assistant (Asistent Ingrijire Persoane) in azile de batrani, cu permis de munca (Yellow Card) eliberat de statul englez (Home Office).

CERINTE

Nu se cere experienta, doar cunostinte minime de limba engleza. Numarul locurilor de munca este nelimitat. Poate aplica orice persoana (femei si barbati) indiferent de calificare, cadre medicale, asistenti sociali, chiar si necalificati.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-Loc de munca pe durata nelimitata;
-Permis de munca (Yellow Card) eliberat de Home Office;
- Salar brut intre 5.75 - 8.00 Lire Sterline/ora in functie de nivelul de limba engleza al candidatului si experienta cu persoanele in varsta. Taxele platite catre statul englez se returneaza ulterior prin programul Tax Back.
-Ore suplimentare platite separat;
-Cazare asigurata de angajator contra unei chirii de aproximativ (50-60 lire/saptamana);
- Masa pe durata programului de munca
-1 luna/an concediu platit;
-Asigurare medicala;
-Curs de calificare la locul de munca;
-Asistenta de calatorie pana la locul de munca;
-Posibilitatea dupa 1 an de a obtine "Blue Card-ul" cu toate drepturile de munca in Marea Britanie, iar dupa 5 ani de munca cetatenie britanica;

Toate detaliile despre oferta noastra cu actele necesare ulterior pt dosar, costurile aferente, avantajele oferite pt viitor, ….. le gasiti accesand www.maraly.ro

ATENTIE - Prin noi toata lumea pleaca in Marea Britanie la loc de munca sigur si cu Permisul de Munca eliberat de statul englez in mana, in original. Legal 100%! Putem dovedi cum prin intermediul nostru au mai plecat si pleaca permanent persoane in Marea Britanie pe acest post.

Informatii la: 0264595295;0745904094;0744750783; info@maraly.ro

Agentie acreditata de plasare forta de munca in strainatate cu sediul in Cluj-Napoca, acreditata de ITM Cluj.
Tel: 0264595295;0745904094;0744750783;
info@maraly.ro; office@maraly.ro
www.maraly.ro