MAREA BRITANIE - Ingrijire Persoane (02 Octombrie 2008 - Nou interviu cu angajatorul englez)

MARALY CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

MARALY CONSULTING, acreditata de ITM Cluj, organizeaza in data de 02 OCTOMBRIE 2008 (orele 9.00-17.00), la sediul agentiei din Cluj-Napoca, un nou Interviu de selectie pentru persoanele care doresc sa lucreze in Marea Britanie, pe post de Care Assistant (Asistent Ingrijire Persoane) in azile de batrani.

LA INTERVIU VA PARTICIPA ANGAJATORUL DIN MAREA BRITANIE.

- Inscrierea candidatilor se poate face telefonic la 0264595295; 0745904094; 0744750783 sau prin e-mail la info@maraly.ro
- Participarea la interviu este gratuita doar pe baza unui CV.
- Interviul va consta intr-o discutie de aproximativ 5-10 min cu angajatorul englez, prin care acesta urmareste sa vada daca candidatul intelege limba engleza si poate sa raspunda la intrebari simple, uzuale.
- Candidatii acceptati au posibilitatea de a se inscrie in program imediat dupa interviu. In acest scop rugam candidatii interesati sa participe la interviu, sa se prezinte cu dosarul complet sau cu o parte din actele necesare, urmand ca restul sa fie trimise ulterior.
- Numarul locurilor de munca este nelimitat.

CERINTE

Poate participa orice persoana indiferent de calificare (femei si barbati), cadre medicale, chiar si necalificati, dar care detin cunostinte de limba engleza.
Nu se cere experienta.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-Loc de munca pe durata nelimitata;
-Permis de munca (Yellow Card) eliberat de Home Office;
-Salar intre 5.52-8.00 Lire/ora in functie de nivelul de limba engleza si daca aplicantul detine experienta cu pers in varsta;
-Ore suplimentare platite separat;
-Cazare asigurata de angajator contra unei chirii in jur de (50-60 lire/saptamana);
-Masa pe durata programului de munca;
-1 luna/an concediu platit;
-Asigurare medicala;
-Curs de calificare la locul de munca;
-Asistenta de calatorie pana la locul de munca;

Toate detaliile despre oferta noastra cu actele necesare ulterior pt dosar, costurile aferente, avantajele oferite pt viitor, ….. le gasiti accesand www.maraly.ro

ATENTIE - Prin noi toata lumea pleaca in Marea Britanie la loc de munca sigur si cu Permisul de Munca eliberat de statul englez in mana, in original. Legal 100%!
Putem dovedi cu permise de munca obtinute, cum prin intermediul nostru au mai plecat si pleaca permanent persoane in Mare Britanie pe acest post.

Agentie acreditata de plasare forta de munca in strainatate cu sediul in Cluj-Napoca, acreditata de ITM Cluj.
Tel: 0264595295;0745904094;0744750783;
info@maraly.ro; office@maraly.ro
www.maraly.ro