Manichiurista - Pedichiurista

Borg Corp SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manichiura, Pedichiura si Extensie de Unghii

CERINTE

- Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational
- Experienta in domeniu
- Diploma in domeniu este un avantaj
- Se lucreaza 8 ore pe zi, 6 zile pe sapt, Duminica este libera

BENEFICII OFERITE

Salar: - 750 euro pentru inceput
Cazarea: - Este oferita de angajator gratis
Taxa mediere: - 200 EUR (Se plateste un avans de 50 EUR care se returneaza in totalitate daca nu sunteti acceptata de angajator dupa care se achita restul de 150 EUR la semnarea contractului de munca)
Transport: - Transportul pana in Cipru este platit de catre Angajat si se va efectua cu avionul. Costul unui billet este intre 130 – 170 EUR.

Contractul de munca se semneaza inainte de plecare. Angajatorul plateste toate impozitele, si asigurarea medicala.

Daca sunteti interesata ne puteti contacta prin email: office@borgcorp.ro sau la
tel: 0732 739 576

Noi va garantam serviciile noastre si confidentialitatea datelor prin contractul de mediere care se va semna inainte de prezentarea CV-ului dvs la angajator. Agentia noastra este acreditata de ITM si lucram in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate