Manager vanzari Internet directe/door2door

Synco Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul va coordona infiintarea unui departament de vanzari catre persoane fizice in sistem door2door (initial 2-3 agenti), va participa activ la activitatea de vanzare in teren si va stabili impreuna cu superiorul procedurile specifice pentru buna dezvoltare si desfasurare a vanzarilor.

Participa la angajarea agentilor de vanzari
Coordoneaza agentii de vanzari
Propune politica, targeturile si procedurile de vanzari directe
Intocmeste rapoarte cu activitatea agentilor
Propune promotii in functie de feedback-ul din teren
Participa activ la activitatea de vanzare directa
Mentine relatia cu clientii proprii si colaboratorii specifici departamentului (asociatii locatari, etc) si celelalte departamente implicate in derularea contractelor (instalari, facturare)

CERINTE

Experienta in vanzari directe
Experienta in telecom si cunostinte bune despre utilizarea Internetului
Capacitate de stabilire si impunere politici de vanzari si conduita pentru subordonati
Persoana organizata cu abilitati de self-management si bun spirit de observatie

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se stableste cu angajatul in functie de experienta si rezultate.

Furnizor de servicii de internet pentru utilizatori casnici prin retea proprie fibra optica/cabluri cupru.