Manager Echipa de Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manager Echipa de Vanzari pentru o companie multinationala:
rectruteaza personal in vederea formarii unei echipe de vanzari
stabileste, planifica si realizeaza planul de vanzari in concordanta cu cerintele companiei.
urmareste activitatea membrilor echipei de vanzari si a indeplinirii cerintelor companiei.
produsele companiei fac parte di categoria de produse pentru igiena personala si igiena locuintei(produse de necesitate zilnica) si care se distribuie prin sistemul de vanzari network marketig.
postul este valabil pentru toate localitatile din tara.

CERINTE

varsta intre 20 si 60 ani
studii medii sau superioare( un plus studii superioare).
experienta in domenii ca: asigurari, coordonare echipe vanzari, marketing si mnagement.
cerinta obligatorie: cazier curat; responsabil, onest, comunicativ, perseverent, rezistent la stres, orientat catre client, bun negociator.
persoana dinamica, capabila sa se automotiveze, atitudine pozitiva, muncitoare, organizata.
modul de colaborare este ca PFA sau PJ.

BENEFICII OFERITE

Castiguri din vanzarea directa(discount pana la 40%)
Castiguri din rulajul echipei formate
In functie de performanta se ofera Excursii, Bonusuri, Traininguri.
Persoanele care ating nivele de performanta, compania plateste leasingul pentru o masina noua ca rasplata la performanta obtinuta.