MANAGER DE ZONA

finantz team srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste Concepte Integrate pentru " Planificarea Economica a Vietii Clientilor
Tine legatura cu clientii permanent in vederea asigurarii continue a solutiilor optime de crestere continua a AVERII SI BUNASTARII ACESTORA .
Identifica clientii le gaseste dorintele si planurile de viata ce depind de surse financiare, INTOCMESTE CONCEPTE PERSONALIZATE SI DINAMICE, LE PREZINTA CLIENTILOR ,ASIGURA PRIN INTERMEDIUL SISTEMULUI PROPRIU FIRMEI CELE MAI PERFORMANTE PRODUSE PENTRU CLIENTII EXISTENTI SI CEI NOI.
ESTE PERMANENT LA CURENT CU NOUTATILE DE PE PIATA IN DOMENIU , PARTICIPA LA TOATE FORMELE DE PERFECTIONARE CONTINUA ORGANIZATE DE FIRMA .
RECRUTAREA, PREGATIREA, FORMAREA SI CONDUCEREA SPRE SUCCES A PROPRIEI ECHIPE !

CERINTE

Cu sau fara studii in domeniu
Se asigura instruire permanenta de inalta specializare
Capaciotatea de a intelege si aplica cu strictete strategiile de lucru ala firmei
Capacitatea de a invata si mai ales dorinta de a da tot ce-i mai bun in acest job.
Capacitatea de a-si asuma raspunderi si a-si conduce efectiv existenta pe calea dorita.
Sa nu se multumeasca niciodata decat cu tot ce-i mai bun pentru el.
Sa fie capabil sa-i inteleaga pe ceilalti ,intai intelegandu-se pe el insusi.
Sa iubeasca oamenii ! Sa iubeasca sa se puna in slujba oamenilor ! Sa se bucure sincer de succesul semenilor sai!
SA FIE CAPABIL SA-SI FOLOSEASCA ( sau sa invete acest lucru in cadrul firmei ) PUTEREA FANTASTICA A SUBCONSTIENTULUI SAU PENTRU A-SI CONDUCE VIATA IN SLUJBA TUTUROR OAMENILOR !
Dispus sa-si planifice si sa-si vizualizeze obiectivele viitoare !
Cu gandire pozitiva , orientat spre gasirea solutiilor, creativ, CARE SA IUBEASCA LA PROPRIU VIATA !
Tinuta busines , fara cazier judiciar !

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-un mediu de oameni orientati spre " dezvoltare personala " capabili de performante si mai ales care stiu sa-si traiasca viata intr-un mod plenar la nivel superior.
Recompense materiale indestulatoare !
Excelente sanse de dezvoltare personala !
Cariera limitata doar de mintea lui ( fara limita superioara )

Prospectarea pietei si satisfacerea nevoilor clientilor un domeniul financiar.