Macelari & Transatori - Marea Britanie

Global Services Solutions Ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Global Services Solutions Ltd.recruteaza in regim de urgent Macelari si Transatori (cu diploma de calificare) pentru Marea Britanie.
- Interviul (constand intr-o proba practica - testare) urmeaza a avea loc in Constanta, in perioada 6-8 Decembrie 2006.

CERINTE

- Cunoasterea limbii Engleze nu este obligatorie, dar reprezinta cu siguranta un avantaj in fata altor candidati.

BENEFICII OFERITE

- Cazarea: asigurata de angajator, dar dedusa din salariu (55-65 lire sterline / saptamana)
- Program Lucru: 8 ore / zi
- Maxim ore lucrate: 40 - 60 ore / saptamana
- Salariu: 5,5 - 6,5 lire sterline / ora lucrata

Global Services Solutions Ltd. este subsidiara a Grupului de Firme I.M.R.A. ce se ocupa cu recrutarea de personal pentru urmatoarele domenii: Agricultura, Industria Alimentara, Turism, Medical, Inginerie, Comert-Vanzari si altele.