Macelari, electricieni auto

SC ROMPLANET INVEST GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Diploma de calificare in meserie
Experienta minimum 3 ani

Macelari:Taierea carnii in bucati, dezosare
Separarea carnii
Transarea

Electricieni auto:

Principalele sarcini:
-sa citeasca instructiunile, sa foloseasca laptopul sau aparate conectate la unitatea de control electronic a motorului
-sa foloseasca instructiunile pentru a gasi partile cu defectiune
-sa verifice cablurile si piesele la vehicule grele de marfa, de pasageri si masini grele de plante folosind instrumente portabile
-sa instaleze sisteme CCTV pe autobuz
-cunostinte despre sistemele CAN (control area networks)
-alarme, aparate de imobilizare si de urmarire
-scaune, oglinzi si ferestre electrice, aer conditionat
-sisteme de alarma in parcare
-reparatii pentru telefoane de masina, TV, AUDIO AND DVD players

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, in functie de experienta (800-1400 EUR)

Romplanet Invest Grup este o societate cu un vast domeniu: imobiliar. turism si resurse umane.