Locuri de Munca pentru Farmacisti in Marea Britanie si Irlanda de Nord

Agentia de Recrutare A-team

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pentru detalii, va rugam sa ne contactati direct.

CERINTE

- sa fie absolvent/a de studii universitare de specialitate cu diploma eliberata de o tara membra a UE
- minimum 3 ani consecutivi de activitate profesionala din ultimii 5 ani
- stapaneste bine limba engleza (vorbit, scris, citit)

BENEFICII OFERITE

- Salarii de 32.000 / 35.000 de lire pe an
- Consultanta gratuita din partea Agentiei Ateam pana in momentul angajarii si instalarii in Marea Britanie
- Asistenta privind obtinerea documentelor oficiale din Romania
- Inregistrarea la RPSGB (Colegiul Farmacistilor din Marea Britanie) si plata aferenta
- Traininguri de pregatire pentru interviul clinic si testarea cunostintelor de limba engleza
- Plata testului UBELT de limba engleza obligatoriu pentru angajare
- Plata biletului de avion (o calatorie)
- Cazare gratuita la sosirea in Marea Britanie (primele zile de acomodare)
- Plata chiriei in prima luna de sedere in Marea Britanie
- Facilitati la instalarea la post (deschiderea unui cont bancar, etc)

Agentia A-team recruteaza farmacisti pentru \\\"Boots the Chemist\\\", cel mai mare lant de farmacii din Regatul Unit al Marii Britanii.
Urmatoarea sesiune de interviuri se va desfasura in 31 august - 1 septembrie. Interviul este precedat de un training (in regim de gratuitate).

Contact: ioana Florescu
Tel: 0315011212
www.ateam.ro