Locuri de munca pe vase de croaziera pe rauri in Europa -doar cu lb. GERMANA

Job suspendat de catre administratorul site-ului

Companie
TJIC S.R.L.
Posturi disponibile
1
Domeniu
Alimentatie / Comert
Alte domenii
Restaurante / hoteluri / catering
Serviciu Clienti
Turism
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Perioada limitata
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
1000 - 2000 Euro
Tara
STRAINATATE
Valabilitate
08-10-2010 : 14-10-2010
0
Numar de aplicatii
180

Responsabilitati

Locuri de munca pe Vase de Croaziera pe rauri din Europa.
Bucatari, Receptioneri, Chelneri, Cameriste, Hostess

Cerinte

- Varsta 18 - 35 de ani
- Cunoasterea limbii germane la nivel mediu/ avansat;
- O a doua limba cunoscuta la nivel mediu/ avansat prezinta avantaj
- Experienta in domeniul pentru care doriti sa aplicati

Beneficii Oferite

Salarii intre 700 - 1500 euro/luna + cazare si masa

Descrierea firmei

Agentie de consultanta in vederea obtinerii de locuri de munca in strainatate.