LOCURI DE MUNCA IN SCANDINAVIA

CANRO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Canro International, agentie de consultanta in resurse umane, dispune de posturi vacante in Norvegia si Finlanda pentru: ingineri proiectanti naval/ petrol si gaze, programatori/ operatori CNC, motoristi nava, ofiteri mechanici nava,mecanici auto, mecanici intretinere pentru utilaje de ambalat din ind. alimentara, sudori Mig- Mag/ Wig-Tig, dulgheri, tamplari, montatori acoperisuri, fierari- betonisti , zidari, zugravi si instalatori sanitari-centrale termice- aer conditionat.

CERINTE

- cunostinte medii/ avansate de limba Engleza;
- calificare si experienta de min. 3 ani.

BENEFICII OFERITE

Informatii la telefon: 0748272161
Nu se percep taxe sau comisioane!!

Se ofera salariu motivant ,cazare, transport, asigurari medicale si sociale. Contractul poate fii de min. 6 luni, cu posibilitate de extindere pe o perioada nedeterminata.

S.C. CANRO INTERNATIONAL S.R.L. este o societate infiintata in 2005, avand ca obiect principal de activitate \\\\\\\"CONSULTANTA IN MEDIEREA MUNCII\\\\\\\".