Locuri de munca in domeniul hotelier

Borg corp

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburi in domeniul hotelier.

Bucatari, Ajutori Bucatari, Ospatari, Barmani, Menajere

CERINTE

- Cunoasterea unei limbi straine de circulatie (de preferinta engleza)
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariile sunt cuprise intre 800-2500 EUR in functie de tara, calificare si experienta
- Taxa noastra de mediere este de 200EUR (se achita un avans de 50EUR la semnare contract mediere care este integral rambursabila in cazul in care candidatul nu este acceptat de angajator; restul de 150EUR se plateste la semnarea contractului de munca)
- Noi va garantam serviciile noastre si confidentialitatea datelor prin contractul de mediere care se va semna inainte de prezentarea CV-ului dvs la angajator. Agentia noastra este acreditata de ITM si lucram in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate